HAKKIMIZDA

Puza Academy olarak Türkiye’yi dünyada bir eğitim üssü yapmak misyonu ile yola çıktık. Uluslararası öğrencilerin yükseköğrenimlerini görmek istediği ülkeyi seçerken, Türkiye’nin avantajlarını onlara en iyi şekilde tanıtmayı ve bu amaçlar doğrultusunda onları teknoloji ile geleneksel eğitimin harmanlandığı dünya standartlarında bir eğitim sistemi ile geleceğe hazırlamayı ilke edindik. Bu doğrultuda kurduğumuz tam öğrenme metoduna dayalı eğitim sistemimiz, sürekli geliştirdiğimiz eğitim teknolojilerimiz ve yayınlarımızla, profesyonel bir hazırlık yapmak isteyen ve başarılarını garanti altına almak isteyen öğrencilerin birinci adresi olmayı sürdürüyoruz. 2007 yılında Ankara’da kurulan kurumumuzu, dünyadaki eğitim sistemleri ve teknolojileri ile ilgili tüm gelişmeleri yakından takip ederek, en iyiye ulaşma yolunda sürekli güncelliyoruz.

Puza Academy'de öğrencilerimizi motive eden, mümkün olan en iyi sonuçları elde edebilmeleri için onlara güven ve coşku veren bir ortam yaratmaya çalışıyoruz. Öğrencilerin katılım göstereceği sınavlarla doğru orantılı olarak oluşan taleplerine dayanan müfredatımız, bireyin özel ihtiyaçlarına göre uyarlanmıştır. Puza Academy'de öğrencilerimiz akademik eğitimlerinin yanı sıra, farklı ülkelerden gelen öğrencilerle kurdukları ilişkilerle ve bünyemizde katıldıkları sosyal aktivitelerle, farklı kültürleri tanır, sosyal olarak da gelişir ve öğrenim görmekten oldukça keyif alırlar. Aynı zamanda akademimizde, akademik titizlik ve disiplini sürdüren, öğretmenler ve öğrenciler arasında karşılıklı saygıya dayalı bir ortamdan yararlanma şansına da sahip olurlar. Öğrencilerimizin ilerleyişi, bireysel danışmanları tarafından her adımda izlenir ve oluşan ihtiyaçları süratle giderilir. Personelimiz, öğrencilerimizin mutluluğu ve refahına adanmıştır; sağladığımız profesyonel danışmanlık sistemimizin bir parçası olarak, çok kişisel bir düzeyde onlara akademik ve sosyal alanlarında rehberlik ederiz. Personel ve öğrenciler birlikte okulumuzun eşsiz karakterini oluştururlar ve öğrencilerimizin çoğu sadece sınavlarında değil, daha sonra üniversite yaşamlarında ve yaşamlarının sonraki adımlarında da başarılı olurlar.

Her yıl yüzlerce uluslararası öğrenciyi Türkiye’nin en önde gelen üniversitelerine yerleştiriyoruz. Türkiye’de öğrenim görmek isteyen uluslararası öğrencilerin yanı sıra, uyguladığımız profesyonel hazırlık ve danışmanlık sistemi ile dünya sıralamalarında ilk 50 üniversitenin içinde bulunan dünya üniversitelerine başvuru yapmak isteyen öğrencilerimizi de bu amaçları doğrultusunda hazırlıyor, öğrencilerin kabul aşamasına kadar tüm aşamalarda profesyonel danışmanlık ve takip hizmeti sunuyoruz. Dünya sıralamalarında ilk 10’un içinde olan üniversitelere aldığımız kabuller bu işi ne kadar titizlikle sürdürdüğümüzün bir göstergesidir.

Siz sevgili öğrencilerimizi bizi ziyaret etmeye ve hedeflerinize ulaşmanız için nasıl bir program izlemeniz gerektiğini belirlemeye davet ediyoruz.

Puza Akademi ile başarınızı garanti altına alın…